Sveikatos centras

20240618_154944
UAB „Antano Lizdenio sveikatos centras“ įsikūręs Naujojoje Akmenėje, ligoninės pastate adresu Žemaitijos g. 6. Dirbame nuo 2004 m. Pagrindinė veikla – pirminė asmens sveikatos priežiūra. Čia dirba šeimos gydytojai, jiems talkina vidaus ligų gydytojai, pediatrai, akušeriai ginekologai, gydytojai odontologai, gydytoja endokrinologė bei gydytojai chirurgai.

Sveikatos centre prisirašę prie šeimos gydytojų pacientai aptarnaujami nemokamai, nes  įstaiga yra sudariusi sutartį su ligonių kasa. Norintys gydytis paprasčiausiai kreipiasi į registratūrą, kur užpildo prašymą. Reikalinga su savimi turėti asmens dokumentą. Jeigu reikalinga detalesnė informacija ir neturite laiko ateiti, galite skambinti telefonu (0 425) 54448, arba paklausti elektroniniu paštu adresu registracija@sveikatoscentras.lt. Mūsų centre galite pasirinkti šeimos gydytojus : Antaną Lizdenį, Elvyrą Lizdenienę, Audronę Peleckienę, Agnę Brazienę, plačiau apie juos skyrelyje gydytojai. Gydytojas A. Lizdenis taip pat konsultuoja kaip gydytojas reumatologas, echoskopuotojas. Specializacijos kryptis – lėtinių kūno skausmų diagnostika ir gydymas.

Pagrindinis mūsų darbo principas: greitai, efektyviai ir kokybiškai spręsti jūsų sveikatos problemas. Sveikatos centro pavadinimas parinktas neatsitiktinai (nepavadinome ligų centru), todėl ateikite ne tik tada kai susirgsite, bet ir kol esate sveiki, čia gausite naudingos informacijos kaip išsaugoti ir stiprinti savo sveikatą.